Decorative Light Pole Manufacturer
Decorative Lighting Pole Manufacturer
Ornamental Light Pole Supplier
Designer Light Pole Manufacturer
Outdoor Decorative Light Pole Supplier
Street Decorative Pole Manufacturer
Garden Decorative Light Pole Supplier
Cast Iron Decorative Poles Manufacturer
Aluminium Decorative Light Pole Supplier
Heritage Style Light Pole Manufacturer
Architectural Lighting Pole Supplier
LED Decorative Light Pole Manufacturer
Modern Decorative Pole Supplier
Vintage Light Pole Manufacturer
Customized Decorative Light Pole Manufacturer
Urban Decorative Lighting Pole Supplier
Park Decorative Light Pole Manufacturer
Public Area Decorative Pole Supplier
Heavy Duty Decorative Light Pole Manufacturer
Powder Coated Decorative Pole Supplier
Decorative Light Pole Manufacturer in India
Decorative Light Pole Manufacturer in Delhi
Decorative Light Pole Supplier in Delhi NCR
Decorative Light Pole Manufacturer in Mumbai
Decorative Light Pole Supplier in Bangalore
Decorative Light Pole Manufacturer in Hyderabad
Decorative Light Pole Supplier in Ahmedabad
Best decorative light pole manufacturer in India
Affordable decorative light pole supplier
Bulk decorative light pole supplier India
Decorative light pole exporters India
OEM decorative light pole manufacturer
Decorative light pole wholesalers
Decorative light pole distributors
₹ 10500 / Piece Get Latest Price
| Pole Shape | Decorative |
| Material | Galvanized Iron |
| Pole Thickness | 2 mm |
| Surface Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Mounting Type | Foundation Bolt |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Spangle Lighting |
| Pole Height | 5 m |
| Height | 6 Meter |
| Pole Type | Round |
| Usage/Application | Outdoor |
| Arm Type | Single Arm |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 10500 / Piece Get Latest Price
| Height | 6 M |
| Pole Type | Round |
| Usage/Application | Outdoor |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Spangle Light |
₹ 10000 / Piece Get Latest Price
| Height | 9 Feet |
| Pole Type | Round |
| Usage/Application | Outdoor |
| Weight | As per requirement |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Spangle Light |
₹ 10500 / Piece Get Latest Price
| Height | 4 M |
| Pole Type | Single-Arm |
| Usage/Application | Street |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Pole Height | 5 m |
| Pole Shape | Round |
| Arm Type | No Arm |
| Galvanizing | Hot Dip Galvanized |
| Application | Street Lighting |
| Mounting Type | Bottom Plate |
| Steel Grade | IS 2062 |
Minimum order quantity: 10 Piece
Parveen Kumar Gupta (CEO)
Spangle Lightings
Basement, A-4, Plot No. A-129, Industrial Area, Trans Delhi, Signature City, Tronica City, Loni
Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India