Gate Lights Manufacturer
LED Gate Lights Manufacturer
Outdoor Gate Light Supplier
Decorative Gate Lights Manufacturer
Modern Gate Lights Supplier
Wall Mounted Gate Lights Manufacturer
Pillar Gate Lights Supplier
Garden Gate Lights Manufacturer
Waterproof Gate Lights Supplier
Stainless Steel Gate Lights Manufacturer
Aluminium Gate Lights Supplier
Solar Gate Lights Manufacturer
LED Pillar Lights Supplier
Entrance Gate Lights Manufacturer
Architectural Gate Lights Supplier
Designer Gate Lights Manufacturer
Energy Efficient Gate Lights Supplier
Smart Gate Lighting Manufacturer
Heavy Duty Gate Lights Supplier
Custom Gate Lights Manufacturer
Gate Lights Manufacturer in India
Gate Lights Manufacturer in Delhi
Gate Lights Supplier in Delhi NCR
Gate Lights Manufacturer in Mumbai
Gate Lights Supplier in Bangalore
Gate Lights Manufacturer in Hyderabad
Gate Lights Supplier in Ahmedabad
Best gate lights manufacturer in India
Affordable gate lights supplier
Bulk gate lights supplier India
Gate lights exporters India
OEM gate lights manufacturer
Gate lights wholesalers
Gate lights distributors
₹ 3500 / Piece Get Latest Price
| Material | Cast Iron |
| Size | 10 Inch |
| Usage/Application | Outdoor |
| Base Material | Aluminium |
| Shape | Round |
| Lighting Type | LED |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Frequency | 60 Hz |
₹ 1000 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 Inch |
| Operating Voltage | 240V |
| Power Source | Electric |
| Wattage | 36 Watt |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Frequency | 60 Hz |
| Material | Stainless Steel |
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 Inch |
| Design | Traditional |
| Operating Voltage | 240V |
| Frequency | 60 Hz |
| Wattage | 18 Watt |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Material | Mild Steel (Body) |
| Power Source | Electric |
₹ 1100 / Piece Get Latest Price
| Size | 10 Inch |
| Usage/Application | Outdoor |
| Design | Traditional |
| Lighting Type | LED |
| Operating Voltage | 240V |
| Power Source | Electric |
| Wattage | 18 Watt |
| Frequency | 60 Hz |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Material | Aluminium |
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Size | 10 Inch |
| Usage/Application | Home |
| Light Source Type | LED |
| Design | Traditional |
| Operating Voltage | 240V |
| Wattage | 18 Watt |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Frequency | 60 Hz |
| Material | Aluminum |
₹ 1000 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 Inch |
| Usage/Application | Outdoor |
| Lighting Type | LED |
| Operating Voltage | 240V |
| Width | 165 mm |
| Frequency | 60 Hz |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Model Name/Number | SL-2901 |
| Wattage | 18 Watt |
| Material | Aluminum |
| Height | 220 mm |
| Power Source | Electric |
₹ 580 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Chrome |
| Brand | Shubham Fancy Light |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Cool White |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Material | Iron |
| Usage/Application | Decorative |
| Power | 10 W |
| Base Material | Stainless Steel |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Warm White |
| Brand | Shubham Fancy Light |
Parveen Kumar Gupta (CEO)
Spangle Lightings
Basement, A-4, Plot No. A-129, Industrial Area, Trans Delhi, Signature City, Tronica City, Loni
Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India